Python Developer – Web Developer (PPM/WR/MZ)

praca it: etat dla Power Media / Wrocław

Tagi: python django

Aktualnie do naszej firmy Power Media S.A., która mieści się we Wrocławiu, poszukujemy Web-Developera (Python Developera). Przygotowujemy aplikację wewnętrzną dla dużej i rozpoznawalnej firmy w Polsce.

Opis stanowiska:
• poszukujemy Web-Developera (Python Developera) do przygotowania serwisu internetowego służącego do uploadu i przetwarzania materiałów wideo.
• osoba na tym stanowisku powinna wykazać się umiejętnością zaprojektowania projektu i jego przeprowadzenia

Wymagania:
• doświadczenie w pracy z językiem Python i Django
• znajomość OOP
• znajomość JavaScript
• podstawowa znajomość środowiska Linux

Dodatkowym atutem będzie:
• doświadczenie w pracy z Bootstrap / Knockout/ Angular.js
• doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji
• znajomość wzorców projektowych
• doświadczenie w automatyzacji testów
• znajomość PostgreSQL

Oferujemy:
• przyjacielska atmosfera
• praca w małym zespole
• ciekawe technologie.
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
• owoce w biurze ;)
• bezpłatne miejsce parkingowe,
• elastyczne godziny pracy

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że
• Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power Media S.A. z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
• Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji
• Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
• Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-05-25
Wyświetlona: 5367 razy