Frontend Developer

praca it: etat dla Veneo Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: Frontend Developer JavaScript HTML5 CSS3 AngularJS PHP

Zakres obowiązków:

- Przygotowywanie oraz integracja szablonów z aplikacjami internetowymi
- Projektowanie i implementacja systemów webowych
- Tworzenie aplikacji w języku JavaScript
- Modernizacja i aktualizacja istniejących serwisów
Oraz inne… ;)

Dokładny zakres obowiązków różni się od umiejętności i wybranej ścieżki rozwoju pracownika (frontend/backend developer). Dokładamy staranności, aby pracownicy mieli możliwość rozwoju w wybranych przez siebie obszarach specjalizacji.

Od kandydatów na stanowisko Frontend Developer oczekujemy:

- Dobrej znajomości HTML5, oraz CSS3
- Umiejętności programowania w języku JavaScript z wykorzystaniem bibliotek np. jQuery
- Umiejętności tworzenia stron zoptymalizowanych dla urządzeń mobilnych
- Znajomość zagadnień SEO w kontekście optymalizacji kodu HTML
- Wyczucie estetyki
- Doświadczenie poparte portfolio
- Umiejętność pracy zespołowej

Dodatkowymi atutami będą:

- Znajomość AngularJS
- Znajomość PHP
- Znajomość relacyjnych baz danych
- Dokładność w odwzorowywaniu projektów graficznych
- Znajomość Gulp.js/Grunt/Bower/SASS
- Znajomość Facebook API

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-06-13
Wyświetlona: 4475 razy