Zbiór pieczarek w Holandii dla osób z doświadczeniem

praca it: etat dla RS-RECRUITMENT / Tarnów

Tagi: zbieracz zbieraczka pieczarki holandia

Firma RS-RECRUITMENT obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Zbieraczka/zbieracz pieczarek

Miejsce pracy: Wernhout, Holandia

WYMAGANIA:
min 3 miesiące doświadczenia w zbiorze pieczarek na pieczarkarni
znajomość poszczególnych etapów zbioru pieczarek
zdolności manualne
sumienność, dokładność

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
zbiór pieczarek na pieczarkarni według wytycznych
segregacja wedlug klas oraz rozmiarów
dbanie o jakość oraz efektywność zbioru

OFERUJEMY:
stała pracę w oparciu o umowę w języku holenderskim oraz polskim
stawkę godzinową 8,80 euro brutto
zakwaterowanie oraz darmowy dojazd do pracy z miejsca zakwaterowania
opiekę polskiej kadry zarządzającej
cotygodniowe wypłaty

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-06-15
Wyświetlona: 4726 razy