PHP Developer

praca it: etat dla Work Service S.A. / Rzeszów

Tagi: php programista developer css mysql

Work Service S.A. tworzy jedną z wiodących polskich grup kapitałowych – Grupę Work Service – lidera w dziedzinie doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi i outsourcingu funkcji. W związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla Naszego Klienta, spółki akcyjnej, lidera w branży IT, świadczącej usługi programistyczne oraz outsourcingowe, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław lub Rzeszów
Zadania na stanowisku:
Analiza, estymacja zadań, implementacja i wdrożenie aplikacji PHP
Tworzenie interfejsów na podstawie otrzymanego szablonu graficznego
Administrowanie serwerem Apache w środowisku Unix/Linux
Tworzenie i optymalizacja HTML/CSS

Wymagania
Od kandydatów oczekujemy:
Bardzo dobrej znajomości PHP
Minimum 3 – letniego doświadczenia w programowaniu obiektowym w PHP
Dobra znajomość HTML i CSS oraz ich standardów
Znajomość relacyjnej bazy danych MySQL
Doświadczenia w projektowaniu oraz implementacji rozwiązań webowych;
Umiejętności pisania spójnego, przejrzystego i logicznego kodu
Umiejętność dostosowania się do wytycznych jeśli chodzi o sposób formatowania kodu, tworzenia jak najbardziej elastycznych metod, pracy z frameworkiem.
Zdolność samodzielnego testowania tworzonego oprogramowania i szybkiego wyłapywania bugów oraz ich poprawiania
Co najmniej dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającą na swobodną pracę z dokumentacją techniczną i komunikację werbalną
Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym zespole
Dodatkowym atutem będzie znajomość metodyki prowadzenia projektów Scrum
Mile widziana znajomość frameworków PHP Zend Framework, CodeIgniter, CakePHP oraz systemu zarządzania treścią Joomla, platformy blogowej Wordpress oraz platformy e- commerce Magento
Samodzielności i kreatywności,
Umiejętności pracy w zespole,
Dyspozycyjności
Komunikatywności
Zaangażowania, poczucia odpowiedzialności za projekt

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
• Duże możliwości rozwoju zawodowego
• Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach;
• Niezbędne, nowoczesne narzędzia pracy
• Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania
• Dodatki pozapłacowe, kafeteryjne
• Doskonałą atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-08-13
Wyświetlona: 5696 razy