Senior Developer / ASP.NET / C#.NET

praca it: etat dla Work Service S.A. / Rzeszów

Tagi: php asp net developer css c#

Work Service S.A. tworzy jedną z wiodących polskich grup kapitałowych – Grupę Work Service – lidera w dziedzinie doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi i outsourcingu funkcji. W związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla Naszego Klienta, spółki akcyjnej, lidera w branży IT, świadczącej usługi programistyczne oraz outsourcingowe, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław/Rzeszów

Zadania na stanowisku:
Aktywny Udział w projektach związanych z rozwojem oprogramowania;
Udział w całości cyklu rozwoju oprogramowania – projektowanie, programowanie, testy, itd.
Projektowanie, tworzenie i rozwój aplikacji w technologii C#.NET, ASP.NET
Rozwijanie i opieka nad systemem do tworzenia programów lojalnościowych oraz ich uruchamianie
Programowanie warstwy biznesowej
Tworzenie interfejsów (ASP.NET/HTML/CSS) i ich optymalizacja
Administracja ISS
Wyznaczanie standardów dla tworzonego oprogramowania,

Wymagania
Od kandydatów oczekujemy:
Wykształcenia wyższego informatycznego,
Doświadczenia w budowie aplikacji webowych (ASP.NET),
Bardzo dobrej znajomości platformy .NET i języka programowania C#,
Bardzo dobrej znajomości zagadnień relacyjnych baz danych (doświadczenie z MS SQL Server),
Doświadczenia w projektowaniu oraz implementacji rozwiązań webowych;
Umiejętności pisania spójnego, przejrzystego i logicznego kodu
Umiejętności testowania tworzonych rozwiązań pod względem wydajności i sprawnego odnajdywania potencjalnych błędów w działaniu aplikacji
Co najmniej dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającą na swobodną pracę z dokumentacją techniczną i komunikację werbalną
Mile widziana znajomość CSS oraz HTML
Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym zespole
Dodatkowym atutem będzie znajomość metodyki prowadzenia projektów Scrum
Samodzielności i kreatywności,
Umiejętności pracy w zespole,
Dyspozycyjności
Komunikatywności
Zaangażowania, poczucia odpowiedzialności za projekt

Wybranemu kandydatowi oferujemy:
Duże możliwości rozwoju zawodowego
Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach;
Niezbędne narzędzia pracy
Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania
Dodatki pozapłacowe, kafeteryjne
Doskonałą atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-08-13
Wyświetlona: 5650 razy