IT-Administratpr systemów- Niemcy

praca it: etat dla Agencja Pracy Find Staff / Niemcy

Tagi: SAP MCSA

Dla naszego Klienta Firmy działającej w branży IT na terenie Niemiec poszukujemy osób
z doświadczeniem na stanowisku:
IT – Administrator systemów-Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:
• Wsparcie systemowe oraz wsparcie I i II poziomu
• Obsługa oraz administracja systemów operacyjnych na Windowsie
• Obsługa aktywnych klientów
• Przygotowywanie zabezpieczeń i kopii zapasowych
• Obsługa i konserwacja struktury systemowej i sieciowej

Wymagania:
• Ukończone studia na kierunku Informatyka
• Minimum 2 letnie doświadczenie w obsłudze sieciowej
• Dobra znajomość języka niemieckiego
• Znajomość nowych rozwiązań w systemach zarządzania siecią
• Znajomość programów: MCSA / MCSE, ITIL Foundation Level, Vmware, Firewalls, HiPath urządzenia telefoniczne, SAP, Lotus Notes

Oferujemy:
• Szerokie spektrum możliwości rozwoju zawodowego
• Możliwość szkoleń
• Stałe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
• Wynagrodzenie miesięczne od 4000 do 8000 EURO/NETTO+ świadczenia dodatkowe

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-06-24
Wyświetlona: 5063 razy