ASP.NET MVC Developer, Kielc, 5000-7000 netto

praca it: etat dla Aston7 / Kielce

Tagi: c# ASP NET ASP NET MVC Kielce

WYMAGANIA:
• dobra znajomość języka C# i platformy .NET
• min 2 lata komercyjnego doświadczenia na stanowisku ASP.NET MVC developer lub tożsamym
• znajomość technologii ASP.NET MVC, nHibernate lub EntityFramework
• podstawowa znajomość HTML i CSS
• znajomość podstawowych wzorców projektowych
• znajomość relacyjnych baz danych i podstaw SQL
• umiejętność analizowania i szybkiego rozwiązywania problemów
• zdolność szybkiego uczenia się
• umiejętność pracy indywidualnej
• pracowitość
• umiejętność planowania czasu pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• udział w projektowaniu i rozwijaniu systemów informatycznych
• projektowanie oraz programowanie obiektowe w oparciu o analizę wymagań
• serwisowanie aplikacji

OFERUJEMY:
• dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych
• samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia oraz poświęconego czasu
• stabilną pracę wśród profesjonalistów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-08-09
Wyświetlona: 4933 razy