Programista

praca it: etat dla Eko-okna S.A. / Rybnik

Tagi: Programista

Eko-Okna S.A. to międzynarodowy producent stolarki okiennej i drzwiowej z PVC, drewna i aluminium. Na rynku od 1998 roku.

Obecnie, poszukujemy kandydatów do pracy stałej, w miejscowości Kornice (pow. raciborski) na stanowisko:

Programista

Zakres obowiązków:

- Tworzenie i wdrażanie oprogramowania w oparciu o dokumentacje,
- Rozwój istniejących aplikacji,
- Udział w projektowaniu i tworzeniu nowych funkcjonalności,
- Rekomendowanie możliwych ulepszeń w oprogramowaniu i optymalizacja stosowanych rozwiązań
- Monitorowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z oprogramowaniem,
- Tworzenie dokumentacji projektowej,
- Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie.

Wymagania:

- PHP, architektury MVC
- HTML5 / CSS3 (Less) / Javascript (jQuery)
- SQL (MySql, MSSql, Oracle)

Mile widziane:

- Delphi, C#, JAVA
- xamarin (Native iOS, Android, and Windows Phone)

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie
- Pracę w młodym zespole profesjonalistów
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz osiąganych wyników
- Jasne kryteria dotyczące systemu ścieżek kariery w firmie
- Karta multisport, prywatna opieka medyczna

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-11-18
Wyświetlona: 5760 razy