Architekt Informacji - user experience designer

praca it: etat dla Laboratorium EE / Warszawa

Tagi: UX user experience architekt informacji projektant interfejsów

Jesteśmy firmą technologiczną dostarczającą narzędzia i aplikacje dla organizacji pozarządowych i biznesu.
Do tej pory zrealizowaliśmy z sukcesem ponad 200 projektów.

Aktualnie do swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko – Architekt Informacji
Miejsce pracy – Warszawa

Zadania
- prowadzenie warsztatów z klientami w celu analizy potrzeb biznesowych potrzebnych do określenia wymagań
- Analiza wyników badań jakościowych i ilościowych, potrzeb klienta i ruchu na stronie GA
- Projektowanie nawigacji
- Określanie scenariuszy użycia
- Tworzenie map strony, diagramów przepływu, makiet i prototypów
- Tworzenie specyfikacji funkcjonalnej
- Współpraca z grafikami, programistami, analitykami IT

Wymagania
- min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu architektury informacji rozwiązań webowych,
- znajomość technologii na poziomie pozwalającym ocenić pracochłonność proponowanych rozwiązań,
- doświadczenie w zwinnej metodyce pracy,
- doświadczenie w analizie danych ilościowych jak Google Analytics,
- doskonałe umiejętności komunikacyjne, przede wszystkim umiejętność argumentacji i “sprzedania” swoich decyzji projektowych,
- znajomość procesu projektowania zorientowanego na użytkownika UCD.

Mile widziane
- doświadczenie w projektowaniu według Material Design, projektowanie według metodologii Mobile First
- Metodologia Google Design Sprint
- znajomość HTML i CSS

Oferujemy
- pracę dla znanych marek polskich i zagranicznych,
- możliwość realizowania projektów społecznych, które pomagają zmieniać dotychczasowe procesy w organizacjach
- wpływ na produkt końcowy i możliwość realizowania własnych pomysłów,
- pracę w świetnym interdyscyplinarnym zespole (mamy w zespole światowej klasy programistów)
- luźną atmosferę pracy
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
- lokalizację przy metrze
- możliwość elastycznej pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-11-22
Wyświetlona: 4400 razy