Junior C Developer (systemy wbudowane)

praca it: etat dla Modis Polska / Częstochowa

Tagi: C embedded systemy wbudowane automotive

Aktualnie dla naszego klienta z Częstochowy (branża automotive) poszukujemy osób na stanowisko Junior C Developera (systemy wbudowane).

OBOWIĄZKI:
•Rozwój oprogramowania na mikroprocesory (16/32 bitowe, dwurdzeniowe, procesory sygnałowe)
•Tworzenie specyfikacji do modułów oprogramowania wbudowanego
•Definiowanie oraz analiza architektury oprogramowania
•Praca z narzędziami wspomagającymi rozwój systemów wbudowanych (np. systemy zarządzania zmianą, systemy wersjonowania, sprzęt laboratoryjny)
•Komunikacja i praca w międzynarodowych zespołach (USA, Niemcy, Wielka Brytania, Korea, Japonia, Chiny)
•Analiza specyfikacji technicznych (np. wymagania klienta, wymagania systemowe, specyfikacje elementów elektronicznych, normy, standardy, itp.)

WYMAGANIA:
•Znajomość programowania w języku C
•Studia wyższe o kierunku inżynieria oprogramowania, elektronika, informatyka lub pokrewne
•Dobra znajomość języka angielskiego
•Podstawowa wiedza z zakresu obwodów elektronicznych
•Mile widziana znajomość UML

OFERUJEMY:
•Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny)
•Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive
•Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy
•Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku
•Doskonałą atmosferę i środowisko pracy
•Prywatną opiekę medyczną
•Kartę sportową MY BENEFIT
•Pakiet socjalny oraz system zniżek na towary i usługi
•Elastyczne godziny rozpoczynania pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-12-14
Wyświetlona: 5436 razy