Java Developer

praca it: etat dla IT Kontrakt / Poznań

Tagi: Java Oracle Spring Hibernate Maven

Do poznańskiego, międzynarodowego zespołu naszego Klienta, lidera na rynku płatności on-line, poszukujemy Java Developera z 3-letnim doświadczeniem w branży. Projekt dotyczy integracji platform wykorzystywanych w płatnościach on-line, zarówno od strony systemowej, jak i wizualnej. W projekcie wykorzystywane są technologie takie jak: Java 8, Maven, jUnit, JMS, EJB oraz frameworki Spring, JPA, Hibernate.

Zakres obowiązków to w skrócie:

  • projektowanie, implementacja oraz utrzymanie wysokiej jakości oprogramowania,
  • implementacja rozwiązań po stronie serwera oraz przeglądarki,
  • przeprowadzanie testów wydajnościowych oraz analiza i rozwiązywanie błędów produkcyjnych.

Warunki współpracy:

  • wynagrodzenie 7000-11500 PLN na rękę
  • dowolna forma zatrudnienia
  • roczna umowa bez okresu próbnego
  • miejsce pracy: Poznań

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-12-19
Wyświetlona: 4852 razy