Node.js Developer Nr ref. (60/11)

praca it: etat dla Infolet Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: node js javascript git sql cassandra redis html css express js angular js react js rest

Opis stanowiska
Dla naszego Klienta, lidera polskiego rynku internetowego, poszukujemy programistów Node.js do realizacji jednego z trzech projektów. Możesz mieć okazję do rozwijania platformy webowej oraz współudziału w planowaniu jej architektury; tworzenia nowoczesnego systemu CMS (panel redakcyjny, mikroserwisy backendowe działające w chmurze, warstwa baz danych); rozwijania narzędzi umożliwiających korzystanie z relacyjnych i nierelacyjnych baz danych w środowisku rozproszonym w modelu Database as a Service.

Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w Node.js
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji Git
  • Doświadczenie z bazami danych SQL (Postgres) i/lub NoSQL (Cassandra, Redis)
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Znajomość HTML, CSS
  • Znajomość Express.js, AngularJS, React.js
  • Doświadczenie z REST API
  • Doświadczenie w pisaniu testów automatycznych

Oferta

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Budżet do 13 500 PLN przy B2B
  • Możliwość pracy w metodykach zwinnych
  • Współtworzenie najnowszych technologii
  • Stabilne środowisko pracy
  • Pakiet socjalny
  • Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-01-23
Wyświetlona: 5103 razy