UX Designer

praca it: etat dla Cinkciarz.pl / Zielona Góra

Tagi: UX html css google analytics

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze finansowym. Aktualnie Cinkciarz.pl wprowadza markę Conotoxia.com na rynki międzynarodowe. Conotoxia będzie realizowała usługi płatnicze i wymiany walut w 31 krajach Europy oraz w ramach grupy również w USA.

UX Designer

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • przekładanie celów biznesowych i marketingowych na koncepcje kreatywne,
  • projektowanie interfejsów, interakcji i architektury informacji dla aplikacji webowych oraz mobilnych,
  • analiza obecnych rozwiązań w celu ich usprawnienia,
  • współpraca i wspieranie zespołu projektowego (graficy, webmasterzy, programiści),
  • przygotowywanie i przeprowadzanie testów A/B, analizy ruchów i zachowań użytkowników,
  • przygotowywanie i przeprowadzanie badań użyteczności z użytkownikami.

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze UX,
  • doświadczenie w projektowaniu na potrzeby e-commerce,
  • doświadczenie w przeprowadzaniu testów z użytkownikami,
  • dobra znajomość Google Analytics,
  • umiejętność projektowania makiet i interakcji,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność,
  • komunikatywność,
  • mile widziana znajomość podstaw HTML, CSS.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kompetencjom,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • wsparcie w relokacji do Zielonej Góry,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach,
  • wspólne wyjścia i wyjazdy na imprezy dla pasjonatów nowych technologii i gier,
  • pracę nad realizacją innowacyjnych projektów,
  • udział w zajęciach sportowych,
  • świeże owoce,
  • bilety na wydarzenia sportowe,
  • dostęp do firmowej biblioteki.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-02-07
Wyświetlona: 5309 razy