Programista Java

praca it: etat dla Cinkciarz.pl / Bełchatów

Tagi: java spring jpa hibernate postgresql mysql git jee rest nosql nosql javascript zhtml css w3c ddd scrum

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze finansowym. Aktualnie Cinkciarz.pl wprowadza markę Conotoxia.com na rynki międzynarodowe. Conotoxia będzie realizowała usługi płatnicze i wymiany walut w 31 krajach Europy oraz w ramach grupy również w USA.

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • udział w projektowaniu, implementacji oraz utrzymaniu modułów platformy wymiany walut przez Internet oraz innych projektów rozwijanych przez firmę.

Wymagania:

  • dobra znajomość Java 1.8,
  • dobra znajomość wybranych technologii i frameworków (Spring, JPA, Hibernate i inne),
  • znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL),
  • umiejętność pisania testów jednostkowych,
  • znajomość GIT,
  • znajomość wzorców projektowych i dobrych praktyk programistycznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętności analityczne oraz zdolność rozwiązywania problemów,
  • znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • doświadczenie w programowaniu JEE/ Spring,
  • doświadczenie w tworzeniu REST Web Services,
  • doświadczenie w tworzeniu testów akceptacyjnych i kontraktowych,
  • znajomość baz NoSQL (MongoDB)
  • znajomość JavaScript (jQuery, AJAX), XHTML, CSS i standardów W3C,
  • znajomość Domain Driven Design,
  • doświadczenie w pracy w zespole SCRUM / Agile,
  • znajomość narzędzi Atlassian,
  • wkład w projekty open-source lub tworzenie własnych aplikacji.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kompetencjom,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • wsparcie w relokacji do Zielonej Góry,
  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych oraz konferencjach,
  • wspólne wyjścia i wyjazdy na imprezy dla pasjonatów nowych technologii i gier,
  • pracę nad realizacją innowacyjnych projektów,
  • udział w zajęciach sportowych,
  • świeże owoce,
  • bilety na wydarzenia sportowe,
  • dostęp do firmowej biblioteki.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-02-20
Wyświetlona: 5601 razy