Senior Magento Developer (PHP)

praca it: etat dla Recruit.pl / Wrocław

Tagi: PHP Magento

Nasz Klient agencja interaktywna i renomowany software house z Wrocławia poszukuje starszego programisty Magento. Praca będzie polegała na projektowaniu, implementowaniu i wdrażaniu złożonych platform e-Commerce, opartych na Magento.

Obowiązki
projektowanie, implementowanie i wdrażanie złożonych platform e-Commerce,opartych na Magento
dogłębne rozumienie implementowanych rozwiązań zarówno od strony programistycznej jak i użytkowej (Full Stack Magento Developer).

Oczekujemy
zaawansowanie / biegłość w programowaniu PHP, OOP
praktyczne doświadczenia w zakresie wdrażania platformy Magento
doświadczenie w implementacji nowych modułów
modyfikowanie funkcjonalności Magento, wdrażanie szablonów,
koncentracja na optymalizacji i high traffic
praktyka testowania i dokumentowania kodu,
mile widziane Continuous Integration projektów programistycznych,
praktyka z przynajmniej jednym z najpopularniejszych repozytoriów kodu,
wykształcenie techniczne lub informatyczne mile widziane

Oferujemy
zatrudnienie umowa o pracę / B2B, przy stawce (40 – 90 zł / h) w zależności od doświadczenia
pracę w siedzibie firmy w samym centrum Wrocławia,
możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożenia,
pracę nad jednymi z największych projektów e-commerce w Polsce i za granicą
możliwość wdrożenie w inne języki programowania w ciekawych projektach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-02-21
Wyświetlona: 5364 razy