Front-end Developer | Białystok | 12-20 k B2B

praca it: etat dla New-Invest / Białystok

Tagi: JavaScript HTML5 CSS3 jQuery

Szukam doświadczonego Front-end Developera.

Miejsce pracy: Białystok
Wynagrodzenie: 12 000 – 20 000 netto B2B
Firma: zajmuje się projektowaniem i tworzeniem kompleksowych rozwiązań programistycznych i aplikacji internetowych.

Zadania na tym stanowisku to przede wszystkim:

· tworzenie kodu JavaScript oraz szablonów HTML5, CSS oraz wdrażanie rozwiązań w zakresie warstwy front-end
· projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami technicznymi
· prototypowanie, testowanie i rozwój nowych funkcjonalności

Wymagania:

· doświadczenie w pracy na stanowisku Programisty Front-end – 3 lata
· dobra znajomość: JavaScript, CSS3, HTML5, jQuery
· znajomość wzorców projektowych, metod optymalizacji i jakości kodu oraz algorytmy i struktury danych
· znajomość systemu kontroli wersji GIT
· znajomość języka angielskiego – poziom B2
· znajomość: React, ES6, Webpack
· znajomość REST

Co oferujemy Pracownikowi?

· ciekawe projekty realizowane w międzynarodowym środowisku
· szkolenia, dzięki którym Pracownik nieustannie podnosi swoje kompetencje
· praca w zespołach 3 – 6 osobowych
· elastyczne formy zatrudnienia, elastyczne godziny pracy
· wygodne i nowoczesne stanowisko pracy
· wyjazdy i spotkania integracyjne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-06-07
Wyświetlona: 7081 razy