PHP Backend Developer

praca it: etat dla Medforum Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: PHP backend

Firma Medforum Sp. z o.o. będąca wydawcą internetowych portali medycznych, która od ponad 10 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania webowe dla największych firm farmaceutycznych, poszukuje aktualnie osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka PHP5, min. 3 lata doświadczenia na stanowisku programisty
  • Bardzo dobra znajomość programowania obiektowego (OOP), znajomość wzorców projektowych, dobrych zasad/metodologii: SOLID, TDD, DRY, KISS
  • Doświadczenie w tworzeniu REST API
  • Znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych (PostgreSQL)
  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji (Git)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Dokładność, skrupulatność, samodzielność

Mile widziane:

  • Umiejętność kodowania w HTML5 + CSS3
  • Znajomość frameworków JS (Vue.js, jQuery)
  • Znajomość i obsługa Composer’a
  • Znajomość ekosystemu języka PHP (popularne biblioteki, rozwiązania, nowości)

Zakres obowiązków kandydata:

  • Tworzenie dobrego jakościowo kodu w PHP5 wraz z dokumentacją (docBlock, APIDoc)
  • Wykonywanie Code Review
  • Optymalizacja wydajnościowa kodu oraz zapytań SQL
  • Refaktoryzacja zastanego kodu

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w firmie realizującej innowacyjne usługi dla branży farmaceutycznej
  • Dostęp do szkoleń, wyjazdy na konferencje programistyczne
  • Dobrą atmosferę w naszym zgranym zespole

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-06-09
Wyświetlona: 6681 razy