Programista PHP ref.PHP/M/072017

praca it: etat dla perfumesco.pl / Warszawa

Tagi: php developer magento

Jesteśmy wiodącą firmą w Europie środkowo-wschodniej w branży perfum i kosmetyków marek selektywnych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną (e-commerce). Od 2008 roku rozwijamy się bardzo dynamicznie, obsługując około 150.000 zamówień rocznie. W związku z szybkim rozwojem firmy poszukujemy osób o wysokich kwalifikacjach, którzy pomogą nam w profesjonalnej organizacji i rozwoju poszczególnych działów firmy.

Opis stanowiska:
Projektowanie i implementacja systemów rozwijanych przez Firmę ze szczególnym uwzględnieniem projektów e-commerce oraz realizacja zadań wynikających z planu projektu i dokumentacji technicznej wraz z tworzeniem dokumentacji do wykonywanych prac.

Wymagania:
- minimum rocznego doświadczenia przy komercyjnych projektach Magento
- bardzo dobra znajomość Magento umożliwiająca swobodne poruszanie się w kodzie
- doświadczenie w tworzeniu modułów Magento, szczególnie 2.x
- bardzo dobra znajomość PHP 5/7 i OOP
- bardzo dobra znajomość baz danych SQL
- dobra znajomość technologii internetowych: HTML5, CSS3, JavaScript, Ajax, jQuery, Prototype
- umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (np. GIT)
- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
- znajomość języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej
- zdolności analityczne
- sumienność i dokładność

Mile widziane:
- wykształcenie wyższe, techniczne / informatyczne lub studenci ostatniego roku
- dobra znajomość zagadnień związanych z e-commerce
- znajomość C#
- znajomość otoczenia Linux i funkcjonowania infrastruktury sieciowej

Oferujemy:
- konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
- udział w ciekawych i unikalnych projektach informatycznych
- stabilną pracę i możliwość rozwoju w zakresie najnowszych technologii
- duży zakres samodzielności

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-06-27
Wyświetlona: 6927 razy