Inżynier systemowy

praca it: etat dla Tigura / Warszawa

Tagi: Inżynier systemowy inżynier

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – uznanego integratora rozwiązań i systemów informatycznych, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Inżynier Systemowy
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
 uczestnictwo w projektach wdrożeniowych;
 realizacja zleceń serwisowych;
 wsparcie działu handlowe (przygotowywanie ofert od strony technicznej);
 pełnienie dyżurów 24/7;
 udział w spotkaniach z Klientami;
 tworzenie dokumentacji technicznej.

Oczekiwania:
 wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane z zakresy informatyki;
 bardzo dobra znajomość zagadnień sieciowych;
 bardzo dobra znajomość środowisk i aplikacji biurowych (Microsoft, Office, serwery Intel, stacje robocze, VMWare i inne techniki wirtualizacji)
 znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie z dokumentacji technicznej i współpracę z Klientami anglojęzycznymi;
 kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
 dbałość o szczegóły;
 kreatywne podejście do rozwiązywania problemów;
 gotowość do podejmowania podróży służbowych;
 prawo jazdy kat. B.

Kompetencje:
- bardzo dobra znajomość serwerów Intel x86 Lenovo, HP, Dell, Huawei;
- bardzo dobra znajomość systemów Microsoft;
- bardzo dobra znajomość platformy VMWare.

Dodatkowe atuty:
- znajomość macierzy dyskowych Hitachi serii HUS i G, NetApp, Dell Compellent oraz Oracle FS1/ZFS;
- znajomość bibliotek taśmowych Oracle, IBM, HP, Dell;
- posiadanie certyfikatów producenta HP i/lub Dell;
- posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa dla klauzuli ZASTRZEŻONE;

Klient oferuje:
 atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności;
 stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
 premie za zrealizowane projekty i akcje serwisowe;
 ryczałt za pełnienie dyżuru 24/7;
 przyjazną atmosferę;
 wysokiej klasy sprzęt;
 udział w interesujących i rozwijających projektach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-06-30
Wyświetlona: 3867 razy