UI / UX designer

praca it: etat dla Riotters / Szczecin

Tagi: ux ui design designer projektowanie www aplikacje photoshop

Kto: Riotters
Kogo: Doświadczony UI/UX designer
Gdzie: Szczecin, pełen etat
Wynagrodzenie: 3000 – 5000 na rękę

W skrócie: poszukujemy doświadczonego UI / UX designera. Praca na etacie w Szczecinie. Najpóźniej chcemy zacząć pracę z Tobą 31.07.2017.
Decydującym czynnikiem jest Twoje portfolio i jaką osobą jesteś.

nasze wymagania:
- znajomość tematyki UI/UX
- komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- znajomość najnowszych trendów z zakresu projektowania interfejsów, stron internetowych, aplikacji mobilnych
- bardzo dobra znajomość photoshopa lub sketcha (najlepiej obu) oraz dobra znajomość illustratora
- nieustanna chęć do rozwoju
- znajomość OSX będzie atutem, znajomość after effects również będzie atutem
- minimum 3 lata doświadczenia

Twoje obowiązki:
- Projektowanie serwisów internetowych i aplikacji mobilnych o zróżnicowanym poziomie skomplikowania
- wspieranie mniej doświadczonych projektantów
- dostarczanie projektów na czas

Oferujemy:
- pracę w mocnym zespole o szerokich kompetencjach, ciekawe projekty dla klientów z Polski i zza granicy
- możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności (nie robimy stron-wizytówek dla Januszów, lubimy się chwalić swoimi projektami)
- przynajmniej raz w roku pojedziesz na konferencję lub warszaty
- sprzęt na którym się dobrze pracuje który jest skrojony dla projektanta
- całkiem ładne biuro w Technoparku (klimatyzacja, ekspres, zapas kawy) – wink emoticon
- 3.000 – 5.000 na rękę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-03
Wyświetlona: 4420 razy