Senior PHP Developer (B2B, 7000-10000 zł netto)

praca it: etat dla Tigura Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: PHP MySQL Redis

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – polskiej firmy, tworzącej zaawansowane rozwiązania technologiczne, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Senior PHP Developer
Miejsce pracy: Wrocław
Oferowane wynagrodzenie: 7.000 – 10.000 PLN netto (umowa B2B)

Opis stanowiska:
• pisanie wydajnego, skalowalnego i łatwego w utrzymaniu kodu, głównie w PHP;
• realizacja zaawansowanych rozwiązań programistycznych;
• weryfikacja jakości kodu źródłowego oraz rozwiązań technologicznych;
• współpraca z zespołem.

Oczekiwania:
• minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku PHP Developera;
• doświadczenie w tworzeniu złożonych systemów wykorzystujących co najmniej kilka technologii;
• bardzo dobra znajomość języka PHP;
• umiejętność pracy z frameworkami, ale także z czystym kodem PHP;
• bardzo dobra znajomość programowania obiektowego;
• znajomość przynajmniej jednego systemu bazodanowego (preferowany MySQL);
• co najmniej podstawowa znajomość systemu Linux;
• znajomość systemów cache (preferowany Redis);
• umiejętność tworzenia testów jednostkowych;
• doświadczenie w pracy z nierelacyjnymi bazami danych;
• kreatywne podejście do pracy;
• umiejętność rozwiązywania problemów oraz wytyczania kierunków rozwoju technologicznego;
• poczucie humoru.
Mile widziane:
- znajomość S.O.L.I.D;
- znajomość PSR.

Klient oferuje:
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• stabilne i długofalowe zatrudnienie;
• pracę w zgranym zespole przy interesujących projektach;
• bardzo przyjazną atmosferę pracy;
• jasno określoną ścieżkę rozwoju;
• elastyczne godziny pracy;
• nowoczesne biuro;
• pakiet socjalny (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, co-tygodniowe spotkania integracyjne).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-11
Wyświetlona: 7546 razy