[KRAKÓW] RoR Developer - 2500 - 3000 Euro netto

praca it: etat dla GetPRO Recruitment / Kraków

Tagi: RoR Ruby Javascript postgresql Programista

Irlandzki start-up tworzący zestaw narzędzi do zarządzania produktami internetowymi mogący już teraz pochwalić się pokaźną grupą klientów (ok 10 000 klientów) oraz stabilną sytuacją finansową, chce zbudować zespół w Polsce. Oddział ma się mieścić w Krakowie, a jego domeną będzie rozwijanie funkcjonalności jednego z produktów firmy. W związku z tym szukamy zdolnych, kreatywnych, i lubiących wyzwania specjalistów od szeroko pojętego IT. Na początek RoR Developera, który będzie prawą ręką pracującego już techleada.

RoR Developer

Wynagrodzenie: 2 500 – 3 000 Euro netto B2B (umowa bez VAT + płatny urlop)
Miejsce pracy: Kraków

Opis projektu:

Główny projekt to platforma zarządzająca stroną statusu ogólnie pojętego produktu internetowego w chmurze (sklepu, strony, forum). Równocześnie jest to aplikacja pozwalająca zarządzać powiadomieniami i wydarzeniami poprzez wysyłanie notyfikacji do subskrybentów poprzez email, SMS, webhook czy Slack.
Usługa oferowana przez firmę jest dla wszystkich: od małych sklepów internetowych, które chcą dbać o klienta bo wiedzą, że w razie problemów przy braku informacji klienci z łatwością wybiorą konkurencję, przez uniwersytety, które używają go do powiadamiania swoich studentów o stanie infrastruktury IT, po duże korporacje chcące być transparentnymi w kontaktach ze swoimi klientami.
Produkt jest już dostępny na rynku, jednak z uwagi na zwiększającą się liczbę klientów, aplikacja wymaga optymalizacji, rozwoju i dostosowania się do ich rosnących oczekiwań. Z tego powodu poszukujemy zdolnego programisty, który nie będzie bał się wyzwań i będzie potrafił samodzielnie rozwiązywać problemy.

Stos technologiczny projektu:

Ruby >= 2.x
Rails 4.x,
HAML, ERB,
HTML5/CSS3,
Javascript/jQuery,
Bootstrap 3.x,
rspec, Factory Girl, Capybara
PostgreSQL,
GitHub, gitflow,
Ubuntu

Oferujemy:

  • Swobodną i kameralną atmosferę pracy w małym zespole pod okiem doświadczonego techleada
  • Stały kontakt z językiem angielskim;
  • Ogromne możliwości rozwoju w pracy przy ciekawym projekcie, będącym realnie użytkowanym produktem;
  • Możliwość wywierania wpływu na sposób realizowanych zadań, obcowania z różnymi technologiami i rozwiązywania problemów, do których w dużych organizacjach nie udzielonoby dostępu ;
  • Praca w oparciu o rozliczanie zadaniowe, a nie czasowe;
  • Elastyczny czas pracy: 8 h między 8:00 a 18:00; możliwość sporadycznej pracy zdalnej (np. w czasie choroby dziecka).

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie nowych i optymalizowanie oraz utrzymanie istniejących funkcjonalności produktu (stosunek szacowany 60/40);
  • Tworzenie dokumentacji technicznej;
  • Szukamy osób, chętnych długoterminowo zaangażować się w projekt.

UWAGA! Kluczowa jest znajomość Rails i chęć rozwoju. Budujemy zespół od podstaw, dlatego na tę chwilę techlead jest w stanie dostosować zakres obowiązków do preferencji i predyspozycji programisty. Dlatego jeśli lepiej czujesz się na backendzie, interesuje Cię rozwój w stronę DevOps, będziesz otrzymywał zadania związane z nowych funkcjonalności. Jeśli wolisz front-end będziesz dodawał nowe funkcjonalności do UI produktów.

Wymagania:

  • Znajomość i min roczne doświadczenie w pracy w RoR.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz czytanie i pisanie dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność samodzielnej pracy i rozwiązywania problemów w kreatywny sposób
  • Gotowość do nauki

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-12
Wyświetlona: 7724 razy