Senior Game Developer

praca it: etat dla Tigura Sp. z o.o. / Poznań

Tagi: Unity C# OOP

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta- tworzącego aplikacje webowe i mobilne, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce: Poznań
Wynagrodzenie: 9000 – 11000 PLN netto + VAT (umowa B2B)

OPIS STANOWISKA:
- Tworzenie i wdrażanie architektury kodu;
- Zapewnienie wysokiej jakości kodu;
- Poszukiwanie kreatywnych rozwiązań dla platform gier;

OCZEKIWANIA:
- Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku Developera;
- Doświadczenie w pracy z Unity i C#;
- Doświadczenie w pisaniu shaderów (mile widziane);
- Wiedza z zakresu OOP i inżynierii oprogramowania;
- Znajomość algorytmów i struktury danych;
- Komunikatywny język angielski;
- Umiejętność pracy w zespole.

KLIENT OFERUJE:
- Stabilne i długofalowe zatrudnienie;
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Elastyczne godziny pracy (w tym możliwość pracy zdalnej);
- Udział w szkoleniach;
- Szeroki pakiet benefitów (karta Multisport; prywatna opieka medyczna; ubezpieczenie na życie; lekcje angielskiego; co-poniedziałkowe świeże owoce i warzywa; nielimitowana kawa).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-07-14
Wyświetlona: 7611 razy