Graphic Designer

praca it: etat dla TogetherData / Warszawa

Tagi: projekty graficzne identyfikacja wizualna adobe photoshop ilustrator

Zakres obowiązków:
całościowe przygotowywanie kreacji, od pomysłu do realizacji;
projektowanie layoutów i grafik na potrzeby komunikacji marketingowej online (strona www, landing page, banery, newslettery, grafiki na Social Media);
tworzenie identyfikacji wizualnej marek;
przygotowywanie Key Visuali zgodnie z opracowaną strategią, konceptem kreatywnym i wytycznymi Klienta;
opracowywanie kreacji z video.

Oczekiwania wobec kandydatów:
minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
praktyczne doświadczenie w realizacji profesjonalnych projektów graficznych;
wiedza w zakresie identyfikacji wizerunkowej i komunikacji wizualnej;
znajomość programów graficznych min: Adobe: Photoshop, Illustrator, InDesign;
poczucie estetyki i zmysł artystyczny;
doświadczenie w realizacji video;
znajomość Adobe Flash;
świetna organizacja czasu pracy;
dodatkowym atutem będzie wiedza w zakresie psychologii w marketingu/reklamie.

Mile widziane:
umiejętność cięcia mailingów i stron www;
znajomość HTML5;

Oferujemy:
tworzenie kreacji i koncepcji graficznej wewnętrznych produktów firmy;
praca nad ciekawymi, innowacyjnymi projektami;
pracę w zgranym zespole profesjonalistów i pasjonatów;
elastyczne godziny pracy w biurze w świetnej lokalizacji w Warszawie;
miła atmosfera w pracy, gdzie Twoje zaangażowanie i chęci są doceniane;
zapewniamy brak nudy i nieformalny klimat;
konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności;
chillout room z Play Station i VR;
w trosce o dobrą kondycję zapewnimy Ci również opiekę medyczną i kartę Multisport.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-08-08
Wyświetlona: 4287 razy