Architekt Korporacyjny

praca it: etat dla NBC Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: Togaf UML ITIL

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadry IT. Obecnie zatrudniamy 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Zadania: udział w definiowaniu architektury strategicznej wspierającej cele obszarów biznesowych firmy. Współpraca z zespołem na poziomach: architektury biznesowej, architektury systemów informatycznych (aplikacje, dane) oraz architektury technicznej.

Wymagania:
- Pogłębiona praktyczna wiedza na temat obecnych technologii i nowych trendów
w wybranych obszarach IT: budowa aplikacji internetowych, w tym technologie mobilne oraz social media lub big data, narzędzia business intelligence i analityczne,
- Znajomość dobrych praktyk zarządzania architekturą korporacyjną,
- Praktyczna znajomość metodyk zarządzania portfelem projektów i programów,
- Ogólna wiedza na temat procesu wytwórczego oprogramowania i technologii z tym związanych,
- Zaawansowana znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację i przygotowanie dokumentacji.

Ofert:
-budżet do 20 000 B2B (Umowa o pracę również możliwa),
-karta Multisport, Medicover, kursy Języka Angielskiego,
-różnorodność projektów.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 251a, 53-234 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia zleconego procesu rekrutacji oraz udostępnienie moich danych osobowych podmiotowi z branży nowych technologii, który oferuje nawiązanie współpracy na stanowisku Architekt Korporacyjny.”

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NBC Sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-10-13
Wyświetlona: 4121 razy