Starszy Analityk Biznesowy

praca it: etat dla Britenet / Warszawa

Tagi: Analityk biznes it UML BPMN

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, gdzie dobra atmosfera pracy jest równie ważna jak profesjonalizm? Po prostu do nas dołącz!

Britenet to ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie outsourcingu IT i realizacji projektów informatycznych; 400 specjalistów dbających o jakość i szczegóły; nowoczesne centra kompetencyjne w 4 oddziałach w Polsce. Zobacz co się u nas dzieje na: https://pl-pl.facebook.com/BriteNet

Miejsce pracy: Warszawa, Centrum

Zadania na stanowisku:
- Definiowanie problemów i potrzeb na poziomie biznesowym
- Określanie interesariuszy, otoczenia biznesowego oraz wpływu projektów na organizację
- Określanie zdolności oraz wariantów biznesowych
- Określanie KPI dla projektów
- Przygotowanie słowników, reguł oraz procesów biznesowych
- Zbieranie, analiza i dokumentowanie wymagań biznesowych
- Proponowanie i konsultowanie rozwiązań biznesowych ze zleceniodawcami oraz
realizatorami zdefiniowanych wymagań
- Wsparcie analityczne na etapach projektowania, wytwarzania i testowania systemów informatycznych

Oczekiwania wobec Kandydatów:
- Wyższe wykształcenie informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne
- Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- Doświadczenie w pracy przy projektach IT
- Bardzo dobre zdolności interpersonalne w zakresie pozyskiwania wiedzy i wymagań
- Bardzo dobre umiejętności analityczne
- Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego uczenia się
- Zdolność do precyzyjnej komunikacji z przedstawicielami zespołów biznesowych oraz IT
- Znajomość: BPMN, UML, zagadnień związanych z pozyskiwaniem wymagań biznesowych dla projektów IT, modelowaniem otoczenia i procesów biznesowych oraz inżynierią oprogramowania
- Wiedza i doświadczenie projektowe w obszarze rozwiązań dla klienta masowego
/obywatela
- Umiejętność prezentacji wyników analizy i rekomendacji dla zróżnicowanego gremium odbiorców.

Co oferujemy:
BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatną opiekę medyczną, ponad 10 letnie doświadczenie
BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażoną kuchnię, całkiem niezłą kawę:), codzienne dostawy owoców do naszych biur, w największych oddziałach chillout room-y, i przede wszystkim świetną atmosferę pracy! (docenianą przez pracowników w badaniach satysfakcji)
AKTYWNOŚĆ: kartę Multisport, grupy sportowe, karnety na basen. Britenet obejmuje patronatem naszych maratończyków i reprezentację piłkarska
ELASTYCZNOŚĆ, m.in. zmienne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
ROZRYWKA: wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne; imprezy dla naszych dzieciaków
ROZWÓJ: finansowanie certyfikatów, szkoleń i nauki j. angielskiego, ścieżka kariery

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-10-24
Wyświetlona: 4366 razy