Mid-Senior Unity Artist

praca it: etat dla AXEON-RT Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: unity wizualizacje architektura 3d grafik 3d

Poszukujemy grafika 3D z bardzo dobrą znajomością silnika Unity na potrzeby wizualizacji architektonicznych.

Obowiązki:

Przygotowanie z wykorzystaniem silnika Unity spacerów wirtualnych.
Przygotowanie i optymalizacja wnętrz mieszkalnych pod technologie VR.
Modelowanie i teksturowanie obiektów 3D.

Wymagania:

Bardzo dobra znajomosc silnika Unity i technologi VR.
Kreatywność, pomysłowość i zmysł plastyczny
Podstawy jezyka C#.
Tworzenia modeli low-poly/mid-poly
Umiejętność tworzenia tekstur i materiałów

Oferujemy:

Pracę zdalną.
Regularne zlecenia.
Atrakcyjne wynagrodzenie, proporcjonalne do umiejętności.
Praca z najwiekszymi, miedzynarodowymi kilentami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-11-22
Wyświetlona: 4738 razy