Game Designer / UX Designer

zlecenia it dla Lemon&Orange / Warszawa

Tagi: ux game design mobile monetyzacja

W związku ze stałym rozwojem Lemon&Orange i ukierunkowaniu działań części firmy w stronę game devu poszukujemy kreatywnej osoby na stanowisko Game Designer / UX Designer. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie mechaniki i interfejsu do gier i aplikacji, a umiejętność w projektowaniu systemów monetyzacji będą dużym atutem.

Obecnie szukamy osoby na zlecenia, dlatego najlepiej gdyby taka osoba była co najmniej z okolic Warszawy (ale nie jest to wymóg) – spotkanie się z zespołem osobiście raz na jakiś czas podnosi morale. Perspektywicznie osoba na tym stanowisku może zostać stałym członkiem core team w roli Lead Designera. To przy założeniu, że pojawi się duży projekt na dłuższy czas lub na tyle wiele projektów, że nie będzie sensu robić tego zdalnie.

Zakres obowiązków:
- Projektowanie mechanik do gier tworzonych przy użyciu silnika Unity (również free2play)
- Projektowanie i mockupowanie interfejsu użytkownika
- Balansowanie rozgrywki
- Przygotowywanie dokumentacji projektowej – Game Design Document
- Twórcze przekładanie (rozsądnych) pomysłów zespołu na projekt rozgrywki

Oferujemy:
- Pracę zdalną na Twoich (rozsądnych) warunkach
- Dużą samodzielność w działaniu (dlatego zależy nam na Twojej dobrej organizacji)
- Atrakcyjne wynagrodzenie płatne per projekt – nie lubimy stać nad kimś z zegarkiem w ręku
- Współpracę z bardzo zgranym, powiększającym się zespołem

Nasze oczekiwania:
- Doświadczenie w game devie (poparte portfolio)
- Doświadczenie w pracy zespołowej
- Praktyczna znajomość programów do mockupowania interfejsów (m.in. Adobe xD, FluidUI, etc.)
- Znajomość najnowszych trendów w zakresie User Experience
- Znajomość najnowszych trendów w grach mobilnych
- Bardzo dobra organizacja czasu pracy
- Kreatywność, pomysłowość, komunikatywność i poczucie humoru
- Terminowość, samodzielność i zorganizowanie – otwartość na pracę z ludźmi i angażowanie się w prowadzone działania

Mile widziane:
- Doświadczenie w projektowaniu monetyzacji gier mobilnych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-11-30
Wyświetlona: 6033 razy