Tester manualny

praca it: etat dla ALTIMI / Gdynia

Tagi: Tester manualny QA SQL

Zakres obowiązków:
• Testowanie aplikacji z użyciem nowoczesnych metod i narzędzi
• Opracowywanie dokumentacji testowej
• Przygotowywanie przypadków i scenariuszy testowych
• Rejestracja wyników testów, zgłaszanie incydentów
Oczekiwania:
• Znajomość języka zapytań SQL
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Doświadczenie w testowaniu oprogramowania (testy manualne
Oferujemy:
• Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Współpracę z wiodącymi firmami z branży IT
• Udział w ciekawych i prestiżowych projektach
• Pakiet świadczeń dodatkowych
• Pracę w niekorporacyjnej atmosferze
• Wsparcie dedykowanego Specjalisty ds. Rekrutacji podczas procesu rekrutacji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-08-16
Wyświetlona: 8128 razy