Młodszy Developer .NET - płatny staż

praca it: etat dla Net PC / Gdańsk

Tagi: developer net staż

Wymagania:

• wykształcenie informatyczne lub pokrewne (studenci od III-go roku),
• pierwsze praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych na platformie ASP .NET, mile widziany framework .NET Core,
• znajomość JavaScript/TypeScript, JQuery,
• znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MSSQL) w połączeniu z LINQ i Entity Framework,
• znajomość serwerów aplikacji IIS,
• mile widziana znajomość WebAPI, REST, Angular,
• dodatkowym atutem będzie znajomość PHP, Java oraz znajomość aplikacji ERP.

Zakres obowiązków:

Do obowiązków stażysty należeć będzie:

• tworzenie dedykowanego oprogramowania na potrzeby klientów i firmy,
• projektowanie, budowa oraz rozwój aplikacji (głównie w .NET i C#),
• opracowanie dokumentacji technicznej i użytkowej oprogramowania.

Oferujemy:

• praktyczne zapoznanie się z warunkami pracy w firmie informatycznej,
• możliwość podniesienia kwalifikacji oraz poszerzenia umiejętności z zakresu programowania,
• efektywne wykorzystanie zdobytej wiedzy,
• możliwość zatrudnienia po zakończeniu płatnego stażu,
• niebanalne położenie biura i ładne widoki – Góra Gradowa,
• dogodny dojazd również komunikacją miejską – biuro blisko Dworca PKP/PKS,
• elastyczne godziny pracy (core hours 10:00-15:30, możesz zaczynać jak lubisz między 07:30 a 10:00)
• kulturę niekorporacyjną, partnerskie relacje i doskonałą atmosferę w pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-10-18
Wyświetlona: 7294 razy