Programista Baz Danych

praca it: etat dla Comarch S.A. / Łódź

Tagi: Oracle PostgreSQL

Wymagania:

wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym, mile widziani również studenci ostatnich lat
dobra znajomość relacyjnych baz danych Oracle (mile widziany również PostgreSQL)
dobra znajomość SQL, PL/SQL (mile widziana znajomość PL/pgSQL)
mile widziana znajomość zagadnień optymalizacji SQL
mile widziana znajomość administracji, monitorowania i strojenia baz danych
znajomość systemu kontroli wersji Git/SVN
znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym tworzenie i czytanie dokumentacji technicznej
umiejętność analitycznego myślenia
komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
dokładność i sumienność
mile widziane doświadczenie w projektach komercyjnych

Opis stanowiska:

uczestnictwo w projektach wdrożeniowych
rozwijanie aplikacji po stronie bazy danych
strojenie wydajnościowe zapytań do bazy danych
monitorowanie i strojenie baz danych
sporządzanie dokumentacji

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
współpracę z doświadczonymi specjalistami
prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
nowe wyzwania wspierające rozwój i podnoszące kwalifikacje
współtworzenie produktu Comarch FSM notowanego w ramach raportów Gartnera (jednej z największych na świecie firm analityczno-doradczych)
pracę w przyjaznej atmosferze, w międzynarodowym zespole
szeroki wybór benefitów (karty sportowe, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie biletów do kina i wiele innych)
spotkania integracyjne (piknik rodzinny, Mikołajki, spotkanie świąteczne, eventy projektowe)
ergonomiczne biuro w murach zabytkowej fabryki
dwa monitory do pracy
bezproblemowe miejsce parkingowe

Poleć znajomemu
Opublikowana 2019-01-22
Wyświetlona: 7210 razy