Koordynator Projektów

praca it: etat dla Agencja iArt / Częstochowa

Tagi: koordynator b2b zarządzanie project manager

Agencja iArt – na rynku niemalże od początków Internetu w Polsce. Zrealizowaliśmy już ponad 600 serwisów www. Pracowaliśmy dla niezliczonej ilości przedsiębiorców, banków, uczelni a nawet sądów i prokuratur. Mimo 19 lat doświadczenia wciąż jesteśmy entuzjastami Internetu :)

Oferta pracy: Koordynator Projektów

Szukasz:
- pracy w branży interaktywnej?
- ciekawych doświadczeń zawodowych?
- kontaktów biznesowych?
- przyjaznej atmosfery?

Mamy dla Ciebie zadania:
- Koordynacja projektów z zakresu marketingu internetowego;
- Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami;
- Badanie potrzeb Klientów i doradztwo w zakresie najkorzystniejszych rozwiązań;
- Przygotowywanie strategi rozwoju marek w internecie i poza nim.

Praca w biurze w centrum Częstochowy lub zdalnie (najlepiej Śląsk).

Zainteresowany/a? Sprawdź czy spełniasz nasze oczekiwania!

Potrzebujemy praktycznej znajomości:
- zagadnień z zakresu marketingu internetowego,
- zasad zarządzania projektami,
- analizy potrzeb Klientów

oraz

- umiejętności nawiązywania trwałych relacji biznesowych,
- wysokiego poziomu umiejętności miękkich i interpersonalnych,
- umiejętności w zarządzaniu pracą własną,
- komunikatywności, umiejętności negocjacyjnych,
- odwagi, inicjatywy i innowacyjności w kreacji.

Przyda się też:
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
- podstawowa znajomość zagadnień UX,
- pozytywne podejście do zadań i problemów.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
w (podobno) fajnym zespole
- możliwość realizacji fajnych projektów (naprawdę),
- atrakcyjny system prowizyjny,
- możliwość uczestnictwa w ciekawych eventach biznesowych.

Prosimy o zawarcie w dokumentach rekrutacyjnych klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 4Real Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Lipowej 51/18 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Jak składać oferty pracy
Na zgłoszenia czekamy do 8 grudnia pod adresem .

Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!
Poleć znajomemu
Opublikowana 2019-11-27
Wyświetlona: 227 razy