Graphic Designer

zlecenia it dla Agencja iArt / Częstochowa

Tagi: grafika webdesign ux designer adobe staż

Agencja iArt – na rynku niemalże od początków internetu w Polsce. Zrealizowaliśmy już ponad 600 serwisów www. Pracowaliśmy dla niezliczonej ilości przedsiębiorców, banków, uczelni a nawet sądów i prokuratur. Mimo 19 lat doświadczenia wciąż jesteśmy entuzjastami Internetu :)

Oferta pracy: Graphic Designer

Szukamy:
• stażystów, praktykantów oraz osób chętnych do zdobywania doświadczenia w praktyce;
• grafików zainteresowanych krótkim okresem próbnym z możliwością podjęcia stałej współpracy z Agencją.

Mamy dla ciebie zadania:
• tworzenie grafik wektorowych,
• projektowanie marketingowych materiałów graficznych,
• tworzenie kreatywnych materiałów na potrzeby kampanii w social media,
• przygotowywanie projektów do druku,
• przygotowywanie banerów reklamowych do sieci reklamowej Google,
• edycja zdjęć.

Potrzebujemy:
• portfolio,
• obeznania w możliwościach programów graficznych (najlepiej Adobe Photoshop i Adobe Illustrator),
• znajomości trendów w grafice użytkowej, znajomości zagadnień UX,
• informacji o oczekiwanej wysokości wynagrodzenia, dyspozycyjności, preferowanej formie umowy oraz ewentualnie o statusie ucznia/studenta.

Mile widziane:
• pozytywne podejście do zadań i problemów
• rzetelność, terminowość, odwaga w kreacji,
• skuteczna organizację pracy,
• umiejętność tworzenia prostych animacji/filmików.

Oferujemy:
• możliwość zdobycia doświadczenia w profesjonalnym, kreatywnym zespole,
• przyjazną atmosferę,
• pracę w trybie zdalnym lub stacjonarnie w biurze w Częstochowie (do wyboru),
• możliwość podjęcia współpracy długoterminowej.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2020-05-28
Wyświetlona: 5389 razy