Python Developer

praca it: etat dla IT Rekruter / Cała Polska

Tagi: python

Rekrutacja dla partnera biznesowego który jest Liderem w produkcji nowoczesnych systemów do zarządzania ryzykiem i obsługi internetowych zakładów sportowych poszukuje doświadczonych specjalistów do pracy w charakterze Senior Python Developer. Oferujemy bardzo urozmaiconą i pełną wyzwań prace z użyciem najnowszych technologii zdecydowanie nastawioną na produkcję nowych rozwiązań dla dużych klientów na rynku EU i polskim.

Opis stanowiska:
- Projektowanie i programowanie rozwiązań backendowych dla platformy transakcyjnej i do zarządzania ryzykiem
- Optymalizacja przetwarzania danych pochodzących od zewnętrznych dostawców
- Praca z użyciem najnowszych technologii w zaawansowanym technologicznie zespole

Oczekiwania wobec kandydatów:
- Python 3 (min. 3lata)
- Flask
- PostgreSQL/SQLAlchemy
- Elasticsearch (najlepiej >6.x)
- Docker/Kubernetes

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:
- Linux
- Asyncio
- Dockeer-compose
- Gitlab
- Helm
- RabbitMQ
- Redis
- Jira

Praca zdalna lub w biurze w Łodzi, Warszawie lub Białymstoku
Zgrany, młody i ambitny zespół

Wynagrodzenie 9-16k zł umowa B2B

Poleć znajomemu
Opublikowana 2021-03-23
Wyświetlona: 5024 razy