Unity3d, programista, mid

praca it: etat dla RTE / Cała Polska

Tagi: Unity3d programista mid

RTE poszukuje dla swojego nowego, pasjonującego projektu – VR Training – developera Unity 3D. Jeśli szukasz miejsca w którym nie jesteś tylko kolejnym zasobem korporacji ale masz realny wpływ na nowy biznes o globalnym zasięgu to nie wahaj się ani chwili.
Na co dzień większość zespołu rezyduje w Warszawie, ale dopuszczamy możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej.

Wymagania:
Minimum 2 lata doświadczenia przy pracy w silniku Unity 3D
Dobra znajomość języka C# i Unity 3D
Dyspozycyjność w formie stacjonarnej lub hybrydowej
Znajomość systemu kontroli wersji (GIT)

Zadania:
Tworzenie i rozwój aplikacji VR w Unity3D
Decydowanie o technicznych aspektach rozwoju projektu,
Implementacja, testowanie i optymalizacja aplikacji
Przygotowywanie przeglądu kodu (code review),
Współpraca z grafikami 3D

Oczekiwania:
Rozumienie specyfiki różnych platform (PC, mobilne, VR, AR),
Umiejętność optymalizacji projektów w Unity
Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Mile widziane:
Znajomość wzorców projektowych i umiejętność stosowania ich w praktyce
Doświadczenie w pracy przy projektach VR/AR
Znajomość Unity XR Interaction Toolkit

Oferujemy – atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności. Dbamy o rozwój swoich pracowników, jesteśmy zwolennikami luźnej i przyjaznej atmosfery. Możliwość wyboru formy oraz stopnia zatrudnienia – od pełnego etatu w modelu umowa o pracę, po formułę B2B. Umożliwiamy również pracę zdalną. Nie wymagamy wyższego wykształcenia , choć mile widziane , głównie liczą się umiejętności. Postaramy się odpowiedzieć na każde zgłoszenie aplikacyjne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2021-07-23
Wyświetlona: 4635 razy