mid / senior systems engineer

praca it: etat dla Wave Europe sp. z o.o. / Kraków

Tagi: MEMS Python Test Mikroukłady

Jako Systems Engineer będziesz odpowiedzialny za kierowanie produkcją rewolucyjnych produktów opartych na MEMS, możliwe że jeden z naszych produktów działa właśnie w tej chwili w twoim telefonie, tablecie czy komputerze.

Nie martw się, jeśli potrzebujesz jeszcze nieco doświadczenia do pozycji Seniorskiej, poszukujemy kandydatów na wiele stanowisk, jeśli tematyka MEMS nie jest Ci obca, nie wahaj się aplikować!

Obowiązki:
-Projektowanie i wdrażanie automatyzacji testów w celu scharakteryzowania i wprowadzenia do produkcji urządzeń opartych na MEMS.
-Planowanie i wykonywanie weryfikacji urządzeń.
-Opracowywanie i przeprowadzanie eksperymentów w celu prototypowania nowych technologii i architektur systemów.
-Współpraca z zespołem w celu zaprojektowania, opracowania i walidacji platformy testowej PCB i oprogramowania układowego, aby umożliwić automatyczne testowanie.
-Tworzenie i przesyłanie algorytmów do końcowych środowisk testowych i produkcyjnych.
-Wspieranie rozwój wyspecjalizowanych systemów programowania za granicą.
-Współpraca z zespołem MEMS i projektantów obwodów, aby ocenić nowy układ krzemowy i określić ulepszenia projektu w celu zwiększenia wydajności.
-Przeprowadzanie analiz błędów inżynieryjnych w celu określenia przyczyny problemów z produktem.
-Mentorowanie młodszych inżynierów w zespole.

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe z zakresu elektrotechniki, inżynierii mechanicznej, bądź dziedzin pokrewnych (mile widziany też stopień doktora).
-Ok. 3 lata doświadczenia w rozwoju i produkcji MEMS lub urządzeń opartych na czujnikach.
-Doświadczenie w tworzeniu i realizacji planów weryfikacji i charakteryzacji.
-Podstawowa wiedza i zrozumienie obwodów mieszanych sygnałów.
-Podstawowa umiejętności programowania, w tym skrypty Python i MATLAB w zakresie wiedzy ze studiów.
-Praktyczne doświadczenie z elektronicznym oprzyrządowaniem laboratoryjnym, w tym oscyloskopami, analizatorami sygnałów cyfrowych itp.
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
-Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów.
-Mile widziana umiejętność programowania w mikrokontrolerach, C lub C++, SQL.
-Doświadczenie w kierowaniu zespołami projektowymi (mile widziane).

Oferujemy:
-Zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B.
-Pracę w nowoczesnym biurze w Krakowie.
-Prywatną opiekę medyczną.
-Dofinansowanie do karty Multisport.
-Współpracę z liderem branży technologii krzemowych MEMS, obecnych w smartfonach, tabletach, kamerach, czy kokpitach samolotów
-Przyjazne i międzynarodowe środowisko pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2022-04-29
Wyświetlona: 4040 razy