Programista C++

praca it: etat dla Talent Partners / Katowice

Tagi: C++

Dla naszego Klienta – renomowanej i zaawansowanej technologicznie firmy z branży IT – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

*Programista C++
Nr ref. PC++/15/2011
Miejsce pracy: Katowice*

Najważniejsze obowiązki:

* projektowanie i rozwój aplikacji oraz funkcji bibliotek rdzenia dla innowacyjnego produktu, * implementacja i testowanie nowych aplikacji typu desktop, bibliotek i narzędzi, * tworzenie solidnego i niezawodnego kodu dla klienta.

Wymagania:

* wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne, * min. 3 lata doświadczenia w programowaniu w języku C++, * wiedza z zakresu programowania dla platformy Win32, * doświadczenie w programowaniu dla Windows NT, XP, Vista, * doświadczenie z wielowątkowymi aplikacjami, * znajomość zasad OOAD, * bardzo dobra znajomość języka angielskiego, * kreatywność, * otwartość i komunikatywność, * zaangażowanie i entuzjazm.

Mile widziane:

* udział w projektach opartych o metodykę Agile, * doświadczenie w programowaniu grafik.

Oferujemy:

* możliwość rozwoju w pracy przy nowoczesnych projektach, * konkurencyjne wynagrodzenie, * system szkoleń, * dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika i jego rodziny, * pakiet relokacyjny.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-02-03
Wyświetlona: 8295 razy