Manager ds. Procesów IT

praca it: etat dla Talent Partners / Katowice

Tagi: Manager

Dla naszego Klienta – renomowanej i zaawansowanej technologicznie firmy z branży IT – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. MIT/3/2011
Miejsce pracy: Katowice

Najważniejsze obowiązki:

* zarządzenie procesem tworzenia oprogramowania, szczególnie koordynowanie pracami w końcowym etapie przed udostępnieniem oprogramowania klientom, * wychwytywanie kluczowych błędów i doprowadzanie do ich szybkiego wyeliminowania, * zarządzanie pracą grupy: inżynierów, programistów, testerów, wdrożeniowców, developerów, * dbanie, aby praca była wykonana terminowo i spełniała wysokie standardy jakościowe, * ścisła współpraca z innymi specjalistami i działami: marketingu, obsługi klienta, sprzedaży.

Wymagania:

* wykształcenie wyższe z zakresu IT, * min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, np. jako Technical Project Manager, * doświadczenie związane z rozwojem oprogramowania dedykowanego dla klienta / rynku masowego bądź związanym z testowaniem software-u, * bardzo dobra znajomość języka angielskiego, * umiejętności techniczne związane z rozwojem oprogramowania, * znajomość języka programowania C++, * wysoki poziom samoorganizacji, * zdolności komunikacyjne, * kreatywność, * gotowość do uczestnictwa w rozwijaniu nowych technologii.

Oferujemy:

* bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnej firmie, * pracę przy ciekawych projektach opartych na nowoczesnych technologiach, * wewnętrzny system szkoleń, * atrakcyjne wynagrodzenie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-02-04
Wyświetlona: 9451 razy