programista .net

praca it: etat dla 4studio sp. z o.o. / Olsztyn

Tagi: Programista NET tester asp net c#

4Studio sp. z o.o. jest firmą informatyczną, oferującą usługi w zakresie kompleksowej realizacji projektów informatycznych. W związku z dynamicznym rozwojem oraz obsługą nowych projektów poszukujemy do siedziby w Olsztynie odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Programista .NET

Opis stanowiska:

  • Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za programowanie:
  • Serwisów internetowych,
  • Aplikacji okienkowych pod Windows,
  • Testów jednostkowych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość platformy ASP.NET i frameworku MVC (mile widziany również framework Web Forms),
  • Bardzo dobra znajomość języka C#,
  • Dobra znajomość html, xhtml, xml, css, JavaScript,
  • Dobra znajomość programowania aplikacji pod Windows w środowisku .NET,
  • Dobra znajomość baz danych MySQL 5.x, Sql Server 2005/2008,
  • Dobra znajomość architektury baz danych, modelu relacyjnego oraz języka SQL,
  • Dobra znajomość programowania testów jednostkowych przy wykorzystaniu Microsoft Visual, Studio,
  • Dobra znajomość notacji UML,
  • Umiejętności analitycznego myślenia,
  • Kreatywność, samodzielność w rozwiązywaniu postawionych zadań i umiejętności pracy pod presją czasu,,
  • Chęć ciągłego poszerzania wiedzy,
  • Dobra organizacji pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Duża odpowiedzialność

Mile widziane:

  • Znajomość języka programowania Java,
  • Umiejętność posługiwania się systemem do kontroli wersji SVN

Oferujemy:

  • ciekawą i pełna wyzwań pracę w młodym, ale doświadczonym zespole,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • udział w projektach informatycznych dla dużych i znanych klientów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-02-08
Wyświetlona: 6632 razy