Programista .NET

praca it: etat dla Cyclad / Francja

Tagi: net

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Zespół naszych Konsultantów specjalizuje się w zakresie czterech gałęzi biznesowych: tworzenia oprogramowania, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz systemów ERP.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

W związku z rozwojem naszej działalności poszukujemy Konsultantów do pracy w ramach projektu dla naszego klienta, jednej z firm świadczących usługi IT.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za rozwijanie i implementację nowych funkcjonalności na portalach internetowych, tworzenie specyfikacji i dokumentacji rozwijanego oprogramowania oraz prace nad projektami zarówno samodzielne jak i w zespole.
Wymagania stawiane pracownikowi:
 Wykształcenie wyższe informatyczne
 Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
 Znajomość technologii .NET, C#, ASP.NET
 Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Profil osobowy:

 Komunikatywność
 Sumienność i terminowość
 Profesjonalizm
 Umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

 Pełną wyzwań pracę w dynamicznym otoczeniu
 Duże możliwości rozwojowe
 Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny obejmujący m.in. opiekę medyczną oraz uczestnictwo w ciekawych eventach organizowanych przez firmęJak składać oferty pracy

Ta oferta pracy została opublikowana ponad 60 dni temu...

« powrót na stronę główną
Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-04-15
Wyświetlona: 12226 razy