Project Manager

praca it: etat dla Cyclad / Francja

Tagi: IT project projekt kierownik manager

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe.

Zespół naszych Konsultantów specjalizuje się w zakresie czterech gałęzi biznesowych: tworzenia oprogramowania, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz systemów ERP.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

W związku z rozwojem naszej działalności na rynku polskim, poszukujemy Konsultantów do pracy w ramach projektu dla naszego Klienta, jednej z największych firm świadczących usługi IT na rynku ogólnoeuropejskim.
Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Project Manager do Francji, Tuluza.
Opis stanowiska pracy
- Koordynowanie wszystkich projektów w dedykowanym obszarze
- Uczestniczenie w procesie definiowania architektury oraz zatwierdzanie wybranych rozwiązań
- Koordynowanie wszystkich działań zespołu IT aż do wdrożenia aplikacji
- Nadzór nad aplikacjami we wszystkich etapach wdrażania
- Koordynowanie budżetu projektów IT
- Koordynowanie zamówień dotyczących integracji oraz walidacji i ich przekazywanie do odpowiednich zespołów (narzędzia AIFU, Remedy)
- Dbałość o przestrzeganie SLA w poszczególnych fazach projektu
Wymagania
- Bardzo dobry język Angielski (Francuski będzie atutem)
- 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
- Znajomość ITIL
- Gotowość do relokacji do Francji na okres co najmniej kilku miesięcy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-05-10
Wyświetlona: 14260 razy