Programista / Programistka PHP

praca it: etat dla AdOcean Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: PHP5 MVC SQL ZendFramework Kohana XML JSON SOAP

Zadania przyszłego pracownika

* projektowanie warstwy modelu aplikacji, * implementacja modelu aplikacji w oparciu o API tworzone przez osobny dział, * poszukiwanie technologii do realizacji nowych funkcjonalności, * dbanie o niezawodne działanie aplikacji.

Oczekiwania wobec kandydatów

Poszukujemy osoby, która posiada wyższe wykształcenie lub jest studentem / studentką (preferowane kierunki: informatyka i pokrewne). Kandydat / kandydatka musi posiadać wiedzę na temat:

* programowania obiektowego, szczególnie w języku PHP5, * wzorca MVC, * SQL oraz baz danych (MySQL), * bibliotek PHP: ZendFramework, Kohana, * XML, JSON, SOAP, * HTML, CSS, Javascript, * SVN, * środowisk UNIX (LINUX).

Dodatkowo od kandydatów będziemy wymagać

* otwartości i dużego poczucia humoru, * samodzielności w zakresie przydzielonych zadań, * umiejętność pracy w dużym zespole, * umiejętności poszukiwania rozwiązań na zadane problemy, * sumienności i terminowości, * zaangażowania w powierzone projekty, * znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie korespondencji.

Oferujemy:

* uczestnictwo w ciekawym, innowacyjnym i ambitnym projekcie informatycznym – naszymi klientami są domy mediowe i sieci reklamowe, * udział w tworzeniu narzędzi niezbędnych do funkcjonowania Internetu * pracę w międzynarodowym środowisku (jesteśmy obecni na wielu rynkach Europy Środkowej i Wschodniej), * rozwój kompetencji (szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne), * pracę w młodym, dynamicznym zespole, * nieformalną i przyjazną atmosferę pracy. * elastyczne godziny pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-05-11
Wyświetlona: 5123 razy