Specjalista ds. SEO / pozycjonowania

praca it: etat dla Tiginita Ltd. / Wrocław

Tagi: seo pozycjonowanie sem

Nasza firma zajmuje się tworzeniem serwisów internetowy oraz ich zarządzaniem w Polsce i na świecie. Poszukujemy w tej chwili m.in. osoby na stanowisko: specialista ds. SEO.

Obowiązki:
- pozycjonowanie witryn internetowych,
- praktyczna wiedza z zakresu optymalizacji kodu stron pod wyszukiwarki,
- zarządzanie zespołem redaktorów piszących artykuły oraz inne teksty do zaplecza.
- rozwijanie zaplecza pozycjonerskiego firmy,
- tworzenie raportów podsumowujących, analiza efektywności działań
- dobra znajomość Google Analytics

Oferujemy:
- stałe zatrudnienie z wynagrodzeniem adekwatnym do umiejętności,
- premie za wyniki pracy,
- prace w młodym zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego,
Wymagania

- bardzo dobra, poparta doświadczeniem wiedza z zakresu SEO,
- umiejętność poprawnego zarządzania swoim czasem,
- dobra znajomość HTML, CSS, PHP będzie dodatkowym atutem,
- mile widziane doświadczenie z wyszukiwarkami: yahoo oraz bing(nie wymagane)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-08-02
Wyświetlona: 5955 razy