Programista PHP (także Studenci)

praca it: etat dla Sterncom sp. z o.o. / Zielona Góra

Tagi: PHP Symfony Programista JavaScript MySQL

Sterncom Sp. z o.o. to innowacyjna firma zajmująca się tworzeniem zaawansowanych aplikacji internetowych oraz ich zarządzaniem. Posiadamy biura w Poznaniu, Zielonej Górze oraz Krakowie.

Sterncom Sp. z o.o. poszukuje programisty php5 do dalszego rozwoju platformy internetowej TuPracujemy.pl oraz innych projektów internetowych.

WYMAGANIA:

  • doskonała znajomość technologii PHP (PHP 5),
  • umiejętność programowania obiektowego,
  • biegła znajomość języka SQL,
  • biegła znajomość XHTML, CSS, Javascript,
  • bardzo dobra znajomość bibliotek jQuery,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym prawidłowe * czytanie dokumentacji programistycznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów.

MILE WIDZIANE

  • znajomość frameworka Symfony oraz technologii ORM (Propel, Doctrine),
  • udokumentowane wcześniejsze realizacje,
  • znajomość/przyswajalność API portali społecznościowych (Facebook, Twitter)

ZADANIA

  • rozbudowa obecnie realizowanych projektów
  • projektowanie i implementowanie nowych systemów informatycznych

OFERUJEMY:

  • pracę w młodej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • godziny pracy dopasowane do zajęć na uczelni,
  • pracę na pełen etat w biurze w Zielonej Górze,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • miłą atmosferę pracy,
  • ciągłe zdobywanie wiedzy i doświadczenia przy ciekawych projektach,
  • otwarcie na proponowane rozwiązania.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-10-03
Wyświetlona: 3550 razy