Firma Webska poszukuje freelancer-programisty iOS

zlecenia it dla WEBSKA / Warszawa

Tagi: Freelancer Programista iOS Objective-C Android

Opis stanowiska:

Udział w tworzeniu i rozwoju prezentacji i programów przeznaczonych do urządzeń mobilnych (iPhone, iPad) (mile widziana znajomość tworzenia gier)

Utrzymywanie (od strony technicznej) uruchomionych prezentacji i programów.

Wymagania:

Znajomość oprogramowania klasy CLM (Agnitio),
Mile widziana znajomość HTML 5
Doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych na iOS (iPhone i iPad ),
Znajomość języka programowania Objective-C,
Dobra znajomość Apple Development Tools, w tym iPhone i iPad SDK,
Dodatkowym atutem będzie znajomość Android SDK i umiejętność budowania aplikacji na platformę Android.

Oferujemy:

Pracę przy ciekawych projektach dla dużych korporacji, z wykorzystaniem najnowszych technologii,
atrakcyjne warunki finansowe,
uczciwe warunki współpracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-10-07
Wyświetlona: 5946 razy