Programista PHP

praca it: etat dla Talent Partners / Ruda Śląska

Tagi: aplikacje webowe PHP JS CSS

Dla naszego Klienta – renomowanej firmy z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu portali internetowych oraz innych aplikacji webowych z siedzibą w Rudzie Śląskiej – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. PHP/93/2011
Miejsce pracy: Ruda Śląska

Najważniejsze obowiązki:

* programowanie zgodnie z założeniami określonymi przez klienta, w zespołach samo-zarządzanych w ramach metodyki SCRUM, * realizacja wspólnie wyznaczanych celów.

Wymagania:

*min. 2 letnie doświadczenie w programowaniu w PHP, *umiejętność tworzenia stron www z wykorzystaniem HTML, CSS i JavaScript, *znajomość biblioteki jQuery lub podobnej, *znajomość zagadnień związanych z architekturą, umiejętność projektowania aplikacji, *umiejętność posługiwania się systemami kontroli wersji, najlepiej GIT, *dobra znajomość języka angielskiego, *komunikatywność, *umiejętność pracy w zespole, *chęć rozwoju.

Mile widziane:

*doświadczenie ze zręcznymi metodykami projektowymi, najlepiej Scrum, *praktyczną znajomość TDD i automatyzacji testów, *znajomość HTML5 i CSS3, *znajomość języka JavaScript (funkcje lambda, dziedziczenie prototypów, domknięcia), *umiejętność pisania serverside JS (node.js, ringojs, itp.), *doświadczenie w tworzeniu aplikacji na iOS lub Android.

Oferujemy:

*ciekawą pracę w środowisku międzynarodowym dla ambitnych i uzdolnionych programistów, *atrakcyjne wynagrodzenie, *możliwość rozwoju i pracy z zaawansowanymi aplikacjami, *pracę w dynamicznym i zgranym zespole.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-10-21
Wyświetlona: 3618 razy