Architekt Systemu SQL Server

praca it: etat dla Talent Partners / Cała Polska

Tagi: Architekt SQL

Dla naszego Klienta – renomowanej firmy międzynarodowej – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. ASQL/69/2011
Miejsce pracy: Praca Zdalna (w 95%)

Najważniejsze obowiązki:

*projektowanie i dostosowywanie modelu danych (koncepcyjnie, logicznie, fizycznie), *definiowanie i implementacja głównego i referencyjnego modelu danych, *przygotowywanie i wspieranie migracji/mapowania/konwersji danych masowych.

Wymagania:

*doświadczenie w modelowaniu danych, *znajomość narzędzi i standardów modelowania danych, *umiejętność tworzenia architektury systemów, *doświadczenie z MS SQL Server, SQL Server Integration Services, umiejętność implementacji fizycznych modeli danych i procedur ładowania danych, *doświadczenie w pracy dla sektora produkcyjnego, *znajomość języka angielskiego, *umiejętność komunikowania się w grupie, *rozumienie SSP oraz korporacyjnego modelu danych, *możliwość podróżowania – około 5% czasu – do lokalizacji w Niemczech i Holandii – koszty podróży pokrywa pracodawca.

Oferujemy:

*możliwość pracy zdalnej – w 95%, *ciekawą pracę przy międzynarodowych projektach, *możliwość rozwoju, *atrakcyjne wynagrodzenie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-04
Wyświetlona: 5818 razy