Admnistrator Linux

praca it: etat dla Talent Partners / Katowice

Tagi: Administracja linux

Dla naszego Klienta – dużej, renomowanej firmy świadczącej usługi w zakresie IT na szczeblu międzynarodowym, z siedzibą w Katowicach – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Administrator Linux (z jęz. niemieckim)
Nr ref. ALN/81/2011
Miejsce pracy: Katowice

Najważniejsze obowiązki:

planowanie oraz implementacja zmian w intrastrukturze informatycznej klienta (instalacja, aktualizacja, konfiguracja parametrów), rozwiązywanie bieżących problemów oraz wsparcie innych zespołów technicznych i administratorów, definiowanie oraz wdrażanie usprawnień w ramach istniejącej infrastruktury serwerów Linux, określanie metod, technik, narzędzi oraz procedur instalacji i testów, wsparcie oraz szkolenie innych członków zespołu, aktualizacja bazy wiedzy, procedur i dokumentacji.

Wymagania:

doświadczenie w administrowaniu systemami Linux (Red Hat Enterprise Linux 5, SuSE Linux Enterprise Server 9, 10, 11), dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

ciekawą i rozwojową pracę w renomowanej firmie, w środowisku międzynarodowym, pakiet szkoleń oraz doskonalenie umiejętności językowych, atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet świadczeń socjalnych, pakiet relokacyjny (dla osób spoza regionu).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-04
Wyświetlona: 7871 razy