Specjalista ds. Wsparcia Baz Danych

praca it: etat dla Talent Partners / Katowice

Tagi: bazy danych

Dla naszego Klienta – dużej, renomowanej firmy świadczącej usługi w zakresie IT na szczeblu międzynarodowym, z siedzibą w Katowicach – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. SBD/83/2011
Miejsce pracy: Katowice

Najważniejsze obowiązki:

  • administracja baz danych (Oracle),
  • implementacja skryptów SQL,
  • utrzymanie, rozwój, konfiguracja i monitorowanie (Quest Foglight) bazy danych,
  • tworzenie dokumentacji (technicznej),
  • monitorowanie pracy systemu,
  • archiwizacja i odzyskiwanie/odtwarzanie bazy danych (RMAN),
  • import / eksport / duplikacja bazy danych.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w środowisku Data Center (lub pokrewnym),
  • dobra znajomość języka niemieckiego,
  • znajomość baz danych Oracle (8.x – 11.2),
  • doświadczenie ze środowiskami DGUARD, RAC, Cluster,
  • znajomość SQL/PLSQL,
  • podstawowa wiedza w zakresie systemów Unix (Solaris/Linux) oraz Windows.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny,
  • program szkoleń,
  • możliwości rozwoju w międzynarodowym otoczeniu,
  • współpracę z zespołem profesjonalistów ze światowej firmy z branży IT.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-21
Wyświetlona: 7083 razy