Specjalista SAP

praca it: etat dla Talent Partners / Niemcy

Tagi: SAP finanse

Dla naszego Klienta – renomowanej firmy z branży IT zlokalizowanej na terenie Niemiec, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref. SAP/85/2011
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Frankfurtu

Poszukujemy kandydatów do pracy przy rozwoju systemu SAP (moduł finansowy).
Zapraszamy również do aplikowania kandydatów mających doświadczenie związane z innymi modułami SAP, przynajmniej z jednym z modułów SAP.

Najważniejsze obowiązki:

  • rozwój i automatyzacja systemu SAP (moduł finansowy),
  • wdrażanie projektów i zmian,
  • tworzenie instrukcji,
  • wsparcie techniczne.

Wymagania:

  • min. 2-3 lata doświadczenia w pracy z systemem SAP – moduł finansowy,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • chęć dalszego rozwoju przy projektach związanych z systemem SAP,
  • zdolności analityczne,
  • gotowość do pracy w Niemczech.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dobrej, renomowanej firmie,
  • możliwości rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie europejskim,
  • pomoc przy relokacji.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-12-05
Wyświetlona: 6380 razy